Lokalne partnerstwa to nic innego jak inicjowanie i rozwój współpracy międzysektorowej na rzecz dobra wspólnego. Międzysektorowo, czyli z kim? Kogo i jak zapraszać do współpracy oraz w jaki sposób budować lokalne partnerstwa? Czym jest dobro wspólne oraz czy razem jesteśmy w stanie pracować na jego rzecz – i efektywnie, i efektownie?
Na te i wiele innych pytań spróbujemy wspólnie odpowiedzieć podczas warsztatu. Porozmawiamy również o znanych i sprawdzonych metodach w zakresie animowania społeczności lokalnych do wspólnych działań oraz o dobrych i złych praktykach w zakresie budowania i podtrzymywania lokalnych, partnerskich relacji.
Uwaga! Udział w warsztatach jest możliwy jedynie w formule stacjonarnej. Ilość miejsc ograniczona.
21 LISTOPADA 2024 r.
14.35 - 16.05
REJESTRACJA
Joanna Krasowska
Od lat zajmuje się edukacją osób dorosłych. Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą BRAMY KULTURY. Trenerka, menadżerka kultury, doradczyni w zakresie zarządzania bibliotekami publicznymi, certyfikowana doradczyni w Sieci Doradców Lokalnych FRSO, koordynatorka i ewaluatorka projektów edukacyjno-kulturalnych, fundraiserka – absolwentka Szkoły Fundraisingu FAOO. Autorka książki „Kreatywne zarządzanie. Niezbędnik menadżera kultury". Na co dzień prowadzi Fundację KULTURA, członkini Stowarzyszenia Integracji Społecznej PROPAGO, przewodnicząca Rady Fundacji MY oraz partner reprezentujący sektor gospodarczy w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Kraina Łęgów Odrzańskich. Ambasadorka EPALE.
Temat warsztatu: Lokalne partnerstwa, czyli jak zrobić to efektywnie i efektownie